Proběhlé srazy

3.Českobudějovický sraz

4. - 5. 7. 09

Máme za sebou 3.ročník srazu vozů Alfa Romeo v Českých Budějovicích.

Počasí, které v dnešních dnech nepřekvapí nikoho přivítalo účastníky srazu majitelů vozů Alfa Romeo v Českých Budějovicích. A protože některé klasické srazy letos s největší pravděpodobností nebudou, vypadalo to, že právě tento sraz bude hodně velký. A opravdu byl.

Z Prahy se vydala kolona zhruba dvaceti alfistů kolem sedmé hodiny ranní. To víte, dovolené začínají, takže provoz byl docela značný. Hampi jako navigátor odvedl skvělou práci a myslím, že jsme nezaznamenali žádné negativní reakce předjíždějících rekreantů. Po příjezdu na svolávací parkoviště se skupina vozů Alfa Romeo seřadila zhruba v počtu přes sedmdesát alfiček a vydala se na českobudějovické náměstí. Zde bylo špičkově zorganizováno parkování po celém náměstí pouze pro nás a údiv turistů neznal mezí. Zažili jsme opět věty typu "jé Alfa, a zase Alfa, vždyť to je tady samá Alfa..:)))

Ranní kávička na náměstí byla skvělá, japonští "tůristé" měli co fotit a pomalu jsme vyráželi směr Týn nad Vltavou, kde nás čekal polední oběd. Průjezd Temelínem je opravdu depresivní.. Týn nám připravil ještě jeden neplánovaný program v podobě hasičských slavností a dobrých grilovaných klobás.

Po obědě jsme se rozjeli směr bechyňské letiště, kde probíhali sprinty a mnoho vášnivé diskuse. Zajímavé bylo srovnání Maserati GranSport například s Alfou Mito, asi byste nevěřili, kdo na krátké vzdálenosti vyhrál... Byl to bratrovražedný  boj a to nejemom zpřízněností výrobců, ale doslova i jezdců - majitelů a bratrů... Myslím že velký bratr "Masařka" nevěřil svým očím ....:)

V podvečerních hodinách následoval přejezd na Hlubokou, kde bylo ubytování a večerní párty. Někteří spojili večerní procházku Hlubokou s dobrou večeří na terase místní pizzerie, někteří se ubytovávali v kempu Křivonoska. Právě zde proběhla alfistická párty a podle fotek některých galeriií, byla opravdu vydařená.

Děkujeme organizátorům jihočeského Alfa Romeo klubu za perfektní přípravu a nadšení, s jakým se zhostili složitého úkolu. Právě budějovický sraz se zařadil mezi ty nejnavštěvovanější s velmi pěkným programem. Těšíme se na další sraz v roce 2010.

Citováno z www.alfaromeo.italiaspeed.cz/diskuse-tema/187/#1890

fotogalerie 

video

 

Článek a galerie ke srazu od Mr.Modeny

 Program srazu: Začátek : 3.7. v 18.hod v kempu Křivonoska - 4.7. v 10.hod na parkovišti naproti Výstavišti v ČB - následuje spanilá jízda městem, se zastávkou na náměstí - v 11.30 hod program u zámku Hluboká n.Vlt - 12.30 hod - Týn n. Vltavou / oběd a prezentace na náměstí / - 14. - 19. hod - program na letišti v Bechyni / slalom, sprinty / - následuje večerní program v kempu - projekce, hudba, volná zábava. Oficiální konec srazu 5.7. v 11 hod.

Chatky na přespání od pátku - kemp Křivonoska - volejte 606 881 177 a hlásit že jste na sraz Alfa Romeo.

Mapa k místu srazu v 10 hod:

 

ARC / italiaspeed.cz pro Vás připravil prodejní stánek s výrobky SELENIA, AREXON, TUTELA filtry a další zajímavé zboží za zvýhodněné ceny na srazu v Českých Budějovicích 4.7.2009.

V případě zájmu o některé typy zboží napiště předem na info@italiaspeed.cz a tím získáte jistotu, že se na Vás dostane..:)  Každopádně ušetříte za náklady na poštovném. Prodej bude v kempu, případně kdekoliv se objeví černá AR GT 3,2 s popisem E-SHOP ITALIASPEED na oknech.

Poslední komentáře
05.07.2009 20:09:27: ahoj kluci tak vam vsem udeluji pochvalu za tento sraz ktery se konal ted v sobotu az na nektere org...
 

 

Web: Slimak07