Proběhlé srazy

 

 

... čas návratu italských krásek na Kámen se uskutečnil 3., 4. a 5. září 2010

Z našeho klubu dorazily během sobotního dopoledne 4 alfy a následně jsme tam našli i pátého budoucího člena-Mirka se Spiderem :-) Celkem dorazilo cca 50 aut, z nichž většina se účastnila i závodů. Myslím si, že sraz se velice vydařil a počasí nám naštěstí taky přálo..pár mraků nevadilo, hlavně že nepršelo. Bylo toho k vidění spousta, a my se budeme těšit na další ročník a doufáme, že z jihu čech již vyrazí početnější skupina :-)

Foto ze srazu: http://dolphin7.rajce.idnes.cz/Kamen_2010_-_ital_auto_cup_3._-_5._9._2010/

23. - 25.7.2010 proběhl již 4. Českobudějovický sraz vozů Alfa Romeo. Vzhledem ke změně termínu a také špatnému počasí, se nakonec sešlo jen 28 vozů AR. Ráno jsme se sešli na výstavišti, odkud se celá kolona přesunula na náměstí Přemysla Otakara II., kde jsme měli opět vyhrazené parkoviště po obvodu náměstí. Potom následoval přejezd jedné části na Hlubokou nad Vltavou k zámku, a druhé části již přímo na letiště do Bechyně, kde se konaly sprinty. Asi nejzajímavějším prvkem bylo představení nové Alfy Romeo Giulietta a nechyběla i možnost zkušební jízdy. Sraz byl ukončen v campu Bezdrev, kde se nejen povídalo a popíjelo, ale také se rozdali diplomy za sprinty.

Děkujeme všem účastníkům, a doufáme, že si každý odnesl nějaký nezapomenutelný alfazážitek. Budeme se těšit zase za rok :-)

Sraz na parkingu u Kauflandu.Sobota 5.12.09.Čas 13.00h atomového času :-D doufám že to vyhovuje?

Náplň srazu - pokec. Jde jen o malej krátkej srazík.cca hodinka,dvě.

 

Pár fotek ze srazu

Termín srazu neděle 27.září. Místo by mohlo být třeba jen u Tesca na parkovišti. Nebo raději jiné místo? Vše pište do diskuze. Čas kolem 14h.

Plán je následující - kolem 14h příjezd, seznámíme se s novými členy, popovídáme uděláme nějakou fotečku do alba :-D a dál se uvidí.

Fotky ze srazu

1.8.09 Jsme přizváni na  sraz s Mazda klubem na letiště v Bechyni.

Začátek od 8h.

Do 12h pokec na letišti,sprinty.Pak je v plánu oběd a spanilka do Třeboně s překvapením.(www.mazdaclub.cz/events_join.php?id=81)

 

 

Náš odjezd bude od Restaurece u Cara v Českém Vrbném v 7h.

Aktualizováno...

TAKŽE SRAZ ZAČNE 11.7.09 V 9H NA PARKOVIŠTI PO PŘÍJEZDOVÉ CESTĚ NA STARÉ SPLAVY..JE TO HNED VEDLE HLAVNÍ SILNICE VEDOUCÍ Z ČESKÉ LÍPY DO MLADÉ BOLESLAVY, TAKŽE SE NEDÁ PŘEHLÉDNOUT
http://www.mapy.cz/#x=133569280@y=137678848@z=12@mm=ZP
OD TUD SE V 10H VYRAZÍ DO KEMPU, KDE SE ZAŘÍDÍ UBYTOVÁNÍ..KAŽDEJ SE MŮŽE NADLÁBNOUT A PAK SE OKOLO 13H VYRAZÍ NA HRAD BEZDĚZ.. PO PŘÍJEZDU DO KEMPU..PIVEČKO..GRIL..SNAD I KOUPÁNÍ..PROSTĚ VŠE CO MÁCHOVO JEZERO NABÍZÍ.. PROGRAM BYL MÍRNĚ UPRAVEN JELIKOŽ O OKRUH NEBYL TAKOVÝ ZÁJEM(závazně to bylo 8 lidí) A JELIKOŽ SE JEDNÁ O VÍKEND, MUSEL BYCH HO PLATIT PŘEDEM. NICMÉNĚ TŘEBA SE PŘI VELKÉM ZÁJMU NA MÍSTĚ NĚJAK DOHODNEM..
Ještě jednou kontak na mě - 724 997316 Véna Svobodů. www.alfaromeoul.cz

4. - 5. 7. 09

Máme za sebou 3.ročník srazu vozů Alfa Romeo v Českých Budějovicích.

Počasí, které v dnešních dnech nepřekvapí nikoho přivítalo účastníky srazu majitelů vozů Alfa Romeo v Českých Budějovicích. A protože některé klasické srazy letos s největší pravděpodobností nebudou, vypadalo to, že právě tento sraz bude hodně velký. A opravdu byl.

Z Prahy se vydala kolona zhruba dvaceti alfistů kolem sedmé hodiny ranní. To víte, dovolené začínají, takže provoz byl docela značný. Hampi jako navigátor odvedl skvělou práci a myslím, že jsme nezaznamenali žádné negativní reakce předjíždějících rekreantů. Po příjezdu na svolávací parkoviště se skupina vozů Alfa Romeo seřadila zhruba v počtu přes sedmdesát alfiček a vydala se na českobudějovické náměstí. Zde bylo špičkově zorganizováno parkování po celém náměstí pouze pro nás a údiv turistů neznal mezí. Zažili jsme opět věty typu "jé Alfa, a zase Alfa, vždyť to je tady samá Alfa..:)))

Ranní kávička na náměstí byla skvělá, japonští "tůristé" měli co fotit a pomalu jsme vyráželi směr Týn nad Vltavou, kde nás čekal polední oběd. Průjezd Temelínem je opravdu depresivní.. Týn nám připravil ještě jeden neplánovaný program v podobě hasičských slavností a dobrých grilovaných klobás.

Po obědě jsme se rozjeli směr bechyňské letiště, kde probíhali sprinty a mnoho vášnivé diskuse. Zajímavé bylo srovnání Maserati GranSport například s Alfou Mito, asi byste nevěřili, kdo na krátké vzdálenosti vyhrál... Byl to bratrovražedný  boj a to nejemom zpřízněností výrobců, ale doslova i jezdců - majitelů a bratrů... Myslím že velký bratr "Masařka" nevěřil svým očím ....:)

V podvečerních hodinách následoval přejezd na Hlubokou, kde bylo ubytování a večerní párty. Někteří spojili večerní procházku Hlubokou s dobrou večeří na terase místní pizzerie, někteří se ubytovávali v kempu Křivonoska. Právě zde proběhla alfistická párty a podle fotek některých galeriií, byla opravdu vydařená.

Děkujeme organizátorům jihočeského Alfa Romeo klubu za perfektní přípravu a nadšení, s jakým se zhostili složitého úkolu. Právě budějovický sraz se zařadil mezi ty nejnavštěvovanější s velmi pěkným programem. Těšíme se na další sraz v roce 2010.

Citováno z www.alfaromeo.italiaspeed.cz/diskuse-tema/187/#1890

fotogalerie 

video

 

Článek a galerie ke srazu od Mr.Modeny

Posledni komentare
05.07.2009 20:09:27: ahoj kluci tak vam vsem udeluji pochvalu za tento sraz ktery se konal ted v sobotu az na nektere org...
 

 

Web: Slimak07